This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.
2023 Volvo XC40 Recharge Twin 408hk AWD Ultimate Edition
Beskrivelse
Er du på jakt etter en helelektrisk Volvo XC40 med firehjulstrekk? Vi har en meget pen 2023-modell med rekkevidde på opp mot 417 km.
Dette er en nydelig Volvo XC40 med flott fargevalg, Onyx Black Metallic 717 utvendig og svart interiør som er med på å bidra til den meget luksuriøse følelsen. Volvo XC40 er en ekte urban elektrisk SUV fra Volvo Cars. Ungdommelig design er kombinert med SUV-proporsjoner for å skape en bil med et særpreget uttrykk.
Dersom sikkerhet er viktig for deg, kan du med nettopp denne Volvoen som er klassens tryggeste bil, frakte hele familien i en bil som er fullastet med sikkerhetssystemer av aller siste teknologi.
Volvo XC40 Recharge er en sømløs elektrisk kjøreopplevelse med intuitiv teknologi og Google integrert. Google Maps er integrert i bilen, og stemmestyring via Google Assistant, trafikkinformasjon i sanntid, samt automatiske forslag til omkjøring får deg frem dit du skal med mindre stress.
Med en innebygget ruteplanlegger får du varsel før batteriet begynner å bli utladet. Den gir også anbefalinger om tid og sted for å lade. Det gjør kjøreturen mer avslappende.
XC40 Recharge pure electric er designet for å motta automatiske skyoppdateringer. Så snart det er tilgjengelig kan du glede deg over en alltid oppdatert bil, som stadig blir bedre.
Dette eksemplaret er en meget godt utstyrt bil med blant annet Volvo On Call som lar deg styre parkeringsvarmeren trådløst via en app på telefonen, slik at du aldri mer trenger å komme ut til en kald og frossen bil. Må også blant annet løfte frem 360-graders parkeringskamera i kombinasjon med parkeringssensorene som hjelper deg med de trangeste lukeparkeringene. For å nevne noe, er denne bilen også utstyrt med adaptive cruisecontroll som automatisk tilpasser farten og avstanden til bilen foran. LED-hovedlys som sikrer at du alltid har et optimalt lysbilde ved kjøring når det er mørkt. Snakk med Google mens du kjører XC40 Recharge pure electric, mens du holder hendene på rattet. Du kan nyte underholdning og holde kontakten med venner, familie og kolleger, kun ved bruk av stemmen din. Med apptilgang via Google Play og førsteklasses lydsystem, har du, bilen din og livet ditt aldri vært mer samkjørt.
Volvo sin pakkeløsning for digitale tjenester harmonerer med deg, bilen og den digitale hverdagen på en veldig god måte, og passer på at du holder deg tilkoblet på farten. Gled deg over Google sine smartfunksjoner og teknologi som er aktivert for Volvo
- Google Assistant, Google Maps og Google Play
- Volvo Cars-appen for fjerntjenester
- Trådløs telefonlading
- Alle data inkludert
Lyst å prøvekjøre denne bilen, ta kontakt med Ørjan på telefon 97041700 idag!
Denne flotte Volvo`en er levert ny i Haugesund av oss, Laastad & Co med Volvo nybilgaranti.
XC40 - Et fantastisk design kombinert med gode egenskaper,komfort og yteevne gjør at denne bilen er øverst på mange ønskelister.
UNIKT UTSTYR
Bilen er meget godt utstyrt med blant annet LED lys (thors hammer) med automatisk dimming, 360 graders Parkeringskamera, AWD 4hjulstrekk, LED lys, Panoramasoltak, Alcantara seter, Adaptiv Cruiskontroll, BLIS(blindsonevarsel), Bluetooth, DAB+, El. Bakluke med fotsensor, Semielektrisk hengerfeste, El. Førersete m/minne, Navigasjon PRO, Parkeringssensor foran og bak, Varmeseter foran og bak, Varme i ratt og Volvo On Call.
VOLVO ON CALL
Volvo On Call som gir deg muligheten til å fjernstyre funskjoner på bilen via app på telefon.
Med mobilapp`n kan du skru på bensinvarmeren som gjør at både kupeen og motoren er varm til du skal kjøre, elektronisk kjørejournal, åpne og låse opp bilen, sjekke status på bilen og sende kjøreruter til bilen +++
POLESTAR-EFFEKTOPIMALISERING
Polestar, som er Volvos partner innen motorsport, er født og oppvokst på verdens racerbaner. Om du ønsker Polestar-effektoptimalisering så kan vi bistå til å gjøre kjøreopplevelse enda mer engasjerende, morsom og sikker, uten kompromisser. Effektoptimeringen gjøres hos oss og ny effekt kommer i vognkortet etter visning hos biltilsynet. Ettersom dette er originale Volvo-oppgraderinger så er garantien den samme.
Effektøkningen vil variere fra hvilken motortype man velger, hør gjerne med selger hvilken økning som gjelder for hver type.
DEKKHOTELL
Laastad & Co AS kan tilby dekkhotell til dine dekk. Hos oss lagres dekkene tørt og godt i oppvarma rom.
De blir vasket i egen vaskemaskin når vi tar de inn til overnatting.
Nyt en kopp kaffe i vår kundelounge mens vi tar dekkbytte for deg!
VOLVO CAR FINANCE
Vi tilbyr gode finansierings muligheter, med gunstig rente og enkle løsninger gjennom Volvo Car Finance, dette ifra kr 0,- i egenkaptial
VOLVIA FORSIKRING
Markedets beste bilforsikring leverer vi gjennom Volvia Forsikring! Spør oss om tilbud på din Volvo!
For mer informasjon kontakt en av våre selgere i dag på telefon/SMS/epost:
Ørjan Thorsen tlf: 97041700
[email protected]
Tommy Werenfels tlf 92034672
[email protected]
Bjartte Hjortland tlf 99269408
[email protected]
Vi tilbyr markedets beste garanti på bruktbiler!
Ønsker du hengerfeste, skiboks eller takstativ så ordner vi en hyggelig pris på dette.
Laastad er merkeforhandler av Volvo og har et bredt utvalg innen bruktbiler i ulike prisklasser. Bilene leveres med komplett tilstandsrapport, ferdig kosmetisk og teknisk klargjort. Alle biler er leveringsklare i løpet av kort tid. Bilene er utstilt i våre lokaler og på ute-område ved Laastad.
VOLVO SELEKT
Vi velger kun de beste bruktbilene. Vi gjør dem så godt som nye gjennom en omfattende Volvo-godkjent kvalitetskontroll. Deretter gjør vi dem enda bedre gjennom oppdatering av nyeste tilgjengelige programvare. Pakken er komplett med Volvo Selekt garanti, veihjelp og bytterett.
En VOLVO SELEKT bil kan leveres med:
-Opptil 7 år / 150.000 km. nybilgaranti
-Volvo Veihjelp
-1500 km. / 30 dagers bytterett
-Sertifisert og kontrollert
INNBYTTE
Vi tar alle biler i innbytte.
Send oss mail, så får du raskt svar på hva vi kan tilby deg i innbytte.
Vi trenger info som:
- Reg.nr
- Km. stand
- Utstyrsnivå/girtype
- Vi er behjelpelig med innløsning av restlån!
ÅPNINGSTIDER
Mandag – Fredag: 08.30 - 16.30
Lørdag: 10.00 - 14.00
Vår butikk finner du i Haugesund. Kun 15 minutter fra Haugesund Lufthavn. Reiser du med fly, ta kontakt, så henter vi deg gjerne på Haugesund Lufthavn.
Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos oss på Laastad i Haugesund!
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt gis direkte fra selger. Det tas forbehold om trykkfeil
Utstyr
- ABS bremser
- Aluminiumsfelger
- Antispinn
- Automatisk klimaanlegg
- Beltevarsler
- Delte bakseter
- Delvis skinnseter
- Elektriske speil
- Elektriske vindusheiser
- Elektronisk bremsekraftfordeler
- Fabrikkmontert alarm
- Glasstak
- Høydejusterbare frontlys
- Høydejusterbart ratt
- Integrert mobiltelefoni
- Isofix barnesetefesting
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg med flere soner
- Kollisjonsputer
- Konstant fartsholder
- Korsryggjustering i førersete
- Lakkerte støtfangere
- Lakkerte utvendige speil
- Lengdejusterbart ratt
- Lyktespylere
- Multifunksjonsratt
- Navigasjonssystem
- Nedfellbare bakseter
- Nødbremseforsterker
- Oppvarmet speil
- Parkering avstandsføler bak
- Parkering avstandsføler foran
- Pollenfilter
- Regnsensor
- Sentrallås
- Stabilitetssystem antiskrens
- Startsperre
- Tonede ruter
- Varme i seter
Kontakt oss

Nils Sørhaug
Merkeansvarlig MG og Mazda